Knurowskie akcenty w dzisiejszym meczu

Dzisiaj (tj. piątek) o godz. 18:00 Górnik Zabrze na własnym stadionie podejmować będzie Śląsk Wrocław. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż obserwować w nim będziemy biało-zielono-czarne akcenty.

Jak zawsze Górnika z trybun dopingować będą między innymi fanatycy Concordii, którzy połączą swoje siły z kolegami z całej TORCIDY. Nowością będzie za to ceremonia wyprowadzenia piłkarzy na boisko. Obie jedenastki, oraz sędziowie wyjdą na plac gry w asyście młodych piłkarzy knurowskiego klubu urodzonych w roku 2004.

Zabrzan wyprowadzą:D. Jakubowski, K. Kaczor, K. Mechliński, J. Grączewski, J. Orylski, J. Tarnowski, O. Wiora, B. Barczyk, M. Krzan, P. Rozumek, M. Cich.

Wrocławian: H. Hajduk, Ł. Panenka, K. Rzepiela, F. Kobryńczuk, T. Grabowski, M. Nizar, D. Walla, J. Biliński, M. Cypel, O. Kubiszewski, S. Pająk.

Sędziów: Natalia, Martyna i Dawid Krzan.

źródło: ksconcordia.com.pl