Kadra na sezon 2015/16

Wczoraj prezes Concordii, Andrzej Michalewicz podjął decyzję dotyczącą kadry na nadchodzący sezon w IV lidze. Oto pełna lista zawodników, którzy będą reprezentować knurowski klub:

Bramkarze: Denis Chojnacki, Paweł Krasoń, Przemysław Burliga
Obrońcy: Paweł Gałach, Michał Mikulski, Marcin Rekus, Bartłomiej Śliwa, Michał Żyła, Łukasz Kuropka, Marcin Bociek, Bartosz Lewandowski, Grzegorz Guzera, Adrian Kominiak,
Pomocnicy: Krzysztof Szewczyk, Piotr Buchalik, Grzegorz Górka, Dawid Dziambor, Adam Kurkowski, Bartosz Pietras, Bartosz Kutypa, Mateusz Wende, Bartosz Czopek, Rafał Gałązka, Patryk Lipka,
Napastnicy: Solomon Mawo, Tomasz Młynek, Patryk Hałas, Mateusz Kruszyna, Michał Nowosielski, Dawid Suchocki.

Jak informuje oficjalna storna klubu do wyżej wymienionych zawodników może dołączyć jeszcze kilku graczy.