Dzisiaj wszystko będzie jasne!

W najbliższą sobotę Concordia Knurów rozpocznie nowy sezon w IV lidze. Nasi piłkarze pojadą do Poraju, gdzie zmierzą się z miejscową Polonią. Sytuacja klubu z Dworcowej jest jednak zdecydowanie inna niż miało to miejsce w poprzednich latach. Żadnej prezentacji drużyny nie będzie, a skład zespołu poznamy dopiero na kilkadziesiąt godzin przed meczem. Taka sytuacja z pewnością nie jest wymarzoną dla trenera, który musi przygotować zespół do spotkania z Polonią.

Nie można jednak dramatyzować. Dzisiaj odbędzie się spotkanie zarządu z zawodnikami, na którym omówione zostaną wszystkie niezbędne tematy. Wracając do kadry to do składu Concordii dołączyło trzech nowych piłkarzy. Są to Grzegorz Górka, Denis Chojnacki i Michał Żyła (wszyscy z Piasta Gliwice). Z kadry zespołu z zeszłego pozostali: Mawo, Młynkek, Szewczyk, Gałach, Spórna i Śliwa.

W tym okienku Concordia wzmocni się około 10 nowymi zawodnikami. Pozostałe miejsca w składzie zajmą nasi wyróżniający się juniorzy.