Nowy zarząd Concordii Knurów!

Na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu członków KS "Concordia" Knurów zostały wybrane nowe władze klubu. W skład nowego zarządu wejdą: Michał Budny, Jarosław Idziaszek i Franciszek Podsiadły, natomiast prezesem został Wojciech Górka.

Z pewnością jest to powiew świeżości, która już od dłuższego czasu potrzebna była Concordii. Nowy Zarząd ma przed sobą jednak trudne zadanie. Za wszelką cenę utrzymać trzeba pierwszy zespół na czwartoligowym froncie. Wszyscy wiemy, że spadek dla Klubu byłby katastrofą.

Trzymamy kciuki za nowe władze, gdyż wierzymy w to, że możliwe jest wykorzystanie w 100% potencjału Concordii. Mowa tutaj zarówno o płaszczyźnie sportowej, jak i organizacyjnej. Może po roku uda zakończyć się spór z kibicami? W tym trudnym dla Klubu okresie wsparcie z trybun na pewno pomogłoby piłkarzom. Wszystko w rękach nowego prezesa, oraz pozostałych działaczy.

JESZCZE RAZ, ŻYCZYMY POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW!