Kolejny krok w tył

Dzisiaj Concordia Knurów przegrała na własnym boisku 0:2 z MKS-em Myszków. Jest to już trzecia porażka z rzędu podopiecznych Michała Budnego (wcześniej 1:3 z Sarmacją i 0:4 z GKS-em II).

Dzisiejszy mecz to pokaz bezsilności naszych zawodników, którzy mimo kilku dobrych okazji nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Goście dzisiejszego meczu całkowicie zdominowali grę, co przełożyło się na dwubramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej części gry wynik już nie uległ zmianie, a drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Mikulski.

Można powiedzieć, że w tym momencie robi się nieciekawie. Concordia ma już tylko 4 punkty przewagi nad jedenastym w tabeli Górnikiem Piaski, który ma tyle samo "oczek", co Przemsza Siewierz i Górnik Wesoła. 11. lokata przy reorganizacji rozgrywek prawdopodobnie oznaczać będzie spadek.

Już w środę knurowianie zagrają na wyjeździe ze wspomnianą wcześniej Przemszą Siewierz.

foto: Robert Hałas, ksconcordia.com.pl