Ciochowice do spadku?

Za nami już trzy kolejki IV ligi. Młoda drużyna Concordii dopiero się rozkręca, ale wierzymy, że sezon zakończy na wysokim miejscu w tabeli. Problem mają za to w Ciochowicach. Miejscowa Przyszłość, która w zeszłym sezonie była czołową drużyną rozgrywek wszystkie trzy mecze przegrała. Pierwsza porażka 0:2 z Myszkowem mogła być wypadkiem przy pracy, jednak późniejsze pogromy 0:7 z Grodźcem i 0:7 z Radzionkowem wskazują na to, że drużyna jest w tarapatach. Jest to pewnie spowodowane kompletną rewolucją kadrową, jaka miała miejsce w tym klubie. Latem z Ciochowic odszedł trener Andrzej Orzeszek (do Górnika II Zabrze) i większość zawodników z tego powodu zrezygnowała z gry w zespole Przyszłości.

Concordia z Przyszłością Ciochowice zmierzy się 17 października na Stadionie Miejskim w Knurowie.